Cu bucurie și recunoștință vă anunț că la pagina 206 sunt în albumul „Artiști ieșeni de valoare” – Editura Palatul Culturii 2023, realizat de Uniunea Artistilor Plastici din Romania – Filiala Iași.
O să-ți placă și
-
Corporate headshots – portraits în Iași17 ianuarie 2020 0
„Pozitiv: Calitate, Profesionalism. Foarte buna experienta cu Adrian. Recomand cu …
Vezi toate fotografiile -
Fotograf fashion Iași + SoS.Collections1 iunie 2023 0
Ca fotograf modă și produs Iași sunt implicat în proiecte …
Vezi toate fotografiile -
Pregătiri pentru expoziția foto din 10-20 noiembrie 2022, Iași26 aprilie 2021 0
Mai jos puteți vedea desfășurarea și câteva dintre rezultatele ședinței …
Vezi toate fotografiile -
O actriță cu portret armonios, ce îmi amintește de pictura bizantină – personal branding Iași28 aprilie 2021 2
Am realizat o ședință foto împreună cu o adolescentă încântătoare, …
Vezi toate fotografiile -
Fotograf fashion Iasi – D.I. – Feminine Expression of Light17 ianuarie 2020 0
Fotograf fashion Bucuresti – For more fashion photography see: fotograf …
Vezi toate fotografiile -
Ședință foto cu inconfundabilii artiști de la Armonix la biblioteca Universității Tehnice „Gheorge Asachi” Iași11 decembrie 2020 0
După mai bine de un an de când îi urmăresc, …
Vezi toate fotografiile
Author
Adrian Moisei
Împreună putem realiza amintiri pentru o viață. Aceasta este cea mai mare bucurie pentru mine. Fotografiile realizate sunt despre voi, pentru voi! Am studiat fotografie & design la Universitatea de Arte „George Enescu” Iași și sunt membru al Uniunii Artiștilor Plastici din România.